İNZİVA

Dişi Gücümüze Dönüş eğitimleri kapsamında doğa içinde yapacağımız konaklamalı inzivalar daha önce temel dişi gücümüze dönüş eğitimlerini almış olanlar için tasarlandı. Bu çalışmalar hem doğayla hem de kendi doğalarıyla daha da derinden temas etmek isteyenler ve öğrendiklerini yaşamlarında daha farkında bir şekilde uygulamaya niyet edenler için.tumblr_nfjyfqp0t51siudeoo1_1280

İlk eğitimde olduğu gibi bu çalışmalarda da beraber güvenli ve kutsal bir paylaşım ve araştırma ortamı yaratarak; öz doğamızı, dişi özelliklerimizi yeniden keşfetmek ve sahiplenmek, bunun sonucunda tanımlarımızın, şartlanmalarımızın, alışkanlıklarımızın, bildiklerimizin ötesinde gerçekten kim olduğumuz ve ne istediğimiz konusunda adımlar atabilmek için farklı pratikler yapıyoruz. Cesaretle içimize dönüyor, konfor alanımızın dışında dokunulmamış alanlara şefkat, farkındalık ve anlayışla dokunuyoruz, ezber bozuyoruz. İnziva yaptığımız mekanlar doğa ile içe içe; bu mekanların bize sunduğu imkanları sonuna kadar kullanıyoruz, ve doğayla bütünleşerek kendi doğamızı keşfediyoruz. Her yaptığımızı farkındalıkla yapıyoruz, ve tüm eylemlerimiz, birer meditasyona dönüşüyor.

İnzivalarımız oldukça dolu dolu geçiyor. İnzivanın temel bir iskeleti var, ama esas içerik ve ağırlık vereceğimiz konular ve çalışmalar  inziva esnasında grubun dinamiğine ve durumuna göre şekilleniyor. Aynı zamanda birbirimizden ve beraber yarattığımız alandan öğreniyoruz. Amacımız hep aynı: Kendimizi daha da derinden bilmek, sahiplenmek, uyanmak.

inziva