İleri Düzey Çalışmalar

Dişi Gücümüze Dönüş bir yolculuk, ve bu yolculuğun farklı durakları var. İleri Düzey Çalışmalar, Dişi Gücümüze Dönüş Temel Çalışması’nı tamamlayan katılımcıların, o çalışmada tadına baktıkları dişi enerjinin farklı yüzlerinde derinleşmelerine ve kendi doğalarının bu yüzlerini farkındalıkla bedenlemelerine kaynak ve destek olmayı amaçlıyor.

Temel çalışmada yaptığımız aslında bir kapıdan girmek, ve feminen enerjinin o zengin ve çok boyutlu, kısıtlanamaz doğası ile temas etmek. Bu açıdan bu ilk eğitimde, feminen enerjinin bir çok farklı yüzüne dokunuyoruz, adeta bu enerjilerin tadına bakıyoruz.

tumblr_mwh4hgbkTo1sh3xr0o1_250İleri Düzey Çalışmalar’ın ikişer gün süren her bir atölyesinde ise tadına baktığımız bu feminen enerjinin farklı yüzlerinden bir tanesine odaklanıyor, ve dişiliğin ve kadınlığın bu yüzünün içine derinlemesine dalıyoruz. Bu daldığımız yüz, genellikle bir mitolojik tanrıça arketipi ile sembolize ediliyor, biz de bu tanrıça arketipinin özelliklerini bedenlemek ve bilincimizin katmanları arasında uykuda olan dişi doğamızın bu parçasına derinden ulaşmak ve onu uyandırmak için iki gün boyunca bir çok pratik yapıyoruz. Amacımız hep aynı:

Kendimizi daha da derinden bilmek, sahiplenmek, uyanmak.