Aylin Safiye Deniz’in sunduğu Dişi Gücümüze Dönüş, 20 – 21 Ekim’de…

Kadınlara Özel 2 Günlük Haftasonu Çalışması

20 – 21 Ekim 2018, BÜMED

  • Tüm başarılarınıza ve hayatta elde ettiklerinize rağmen içinizde anlam veremediğiniz bir tatminsizlik duygusu mu var?
  • Dişi tarafınızla, sezgilerinizle, bedeninizle ve ruhunuzla daha derin düzeyde iletişime geçip, bağlantı kurmak ister misiniz?
  • Döngülerinizin ve hormonlarınızın size ve yaşamınıza olan etkisinin ne kadar farkındasınız? Bu döngüyle daha uyumlu bir şekilde hareket etmek nasıl olur?
  • Bir şeyler kaçırıyorum, bir yerlere yetişmem lazım hissi sizin için tanıdık mı?
  • Yakın ilişkiler içinde kaybolduğunuzu hissettiğiniz ya da yakın ilişkiler kurmakta zorluk çektiğiniz oluyor mu?
  • Rollerinizin dışında kim olduğunuz konusunda kafanız mı karışık?
  • Bir kadın olarak kendinizi daha iyi ifade edebilmek ister misiniz?

Bu sorular sizin için bir anlam ifade ediyorsa, sizi Aylin Safiye Deniz liderliğinde yapılacak olan bu 2 günlük çalışmada bir kadın olarak kendinizi ve içinizdeki kullanmadığınız potansiyelinizi keşfetmek üzere adım atmaya davet ediyoruz. 

Biz kadınlar zihnimizin yanında bedenimizin bilgeliğini, sezgilerimizi de kullansak; yumuşaklığın, teslimiyetin, beklentisizliğin, kabulün, şefkatin içindeki gücümüzü, bilgeliğimizi hissedebilsek ve sahiplensek. Var olabilmek için bu kadar çaba harcamamızın gerekmediğini anlasak. Yaşama güvenip kendimizi bir bırakabilsek…
İşte o zaman her şeyi kontrol etmeye çalışmanın bedelini göreceğiz, kalbimiz huzur bulacak, içimizdeki gömülü Tanrıça’yı keşfedip, ifade edebileceğiz.

Dünyanın bu farkındalık sahibi dişi enerjiye, şefkatli, kabullenici, yaratıcı, yumuşak, teslim olabilen, esnek, besleyici, bilge ve aynı zamanda vahşi doğasına da uyumlu dişi enerjiye ihtiyacı var. Ama önce kendimizin kendimize ihtiyacı var.

Yaşamınızın sorumluluğunu alıp, tüm bu konular ve sorularla ilgili farkındalık kazanmak ve yaşamınıza geçirmek üzere adım atmak ister misiniz?

Daha fazla bilgi ve kayıt için info@dakinicircle.com ya da 0212 325 98 50’den Seda Yılmazyurt ile iletişim kurunuz.

Programın Yapısı

Bu çalışmada beraber güvenli ve kutsal bir paylaşım ve araştırma ortamı yaratarak; öz doğamızı, dişi özelliklerimizi yeniden keşfetmek ve sahiplenmek, bunun sonucunda tanımlarımızın, şartlanmalarımızın, alışkanlıklarımızın, bildiklerimizin ötesinde gerçekten kim olduğumuz ve ne istediğimiz konusunda adımlar atabilmek için farklı pratikler yapacağız. Cesaretle içimize döneceğiz, konfor alanımızın dışında dokunulmamış alanlara şevkat, farkındalık ve anlayışla dokunacağız, ezber bozacağız.

Grubun dinamiğine göre; teori, gestalt, dizim çalışmaları, farkındalık ve beden çalışmaları, zihinsel sorgulama, gevşeme egzersizleri, meditasyon, çeşitli ritüeller, dans, müzik, mitoloji, ve arketipik uygulamalardan yararlanacağız.

Entellektüel bilginin ötesinde doğrudan deneyim yoluyla yoğun çalışmalar yapacağımız bu 2 günlük eğitimde hep beraber kendimize, kaynağımıza doğru bir yolculuğa çıkacağız ve birbirimizden ve birlikte yarattığımız alandan öğreneceğiz.

Lojistik Bilgiler:

Çalışma Tarihi: 20 – 21 Ekim 2018, 9:30-18:30

Çalışma Mekanı: BÜMED, Hisarüstü, İstanbul

Çalışmaya katılacak kişi sayısı sınırlı olduğu için ilgilenenler en kısa sürede info@dakinicircle.com ya da 0212 325 98 50’den Seda Yılmazyurt ile iletişim kurabilirler. Kesin kaydınızın gerçekleşmesi için 400 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *